Üretim

Dünyadaki en yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, fabrikasını modern yatırımlarla Avrupa Birliği standartlarındaki düzeyine taşıyan YILDIRIM nakış kaliteye ödün vermeyen tek firmadır.

Üretimizi Kendi Bünyemizde Yapılmaktadır.

Elektronik Nakış

Son sistem Barudan ve Tajima nakış makinalarında, iç ve dış piyasaya hitaben; ev tekstili, iş elbiseleri, bebe ve çocuk grubu, bay – bayan giyim, promosyon ve benzeri bir çok alanda imalat yapmakta olan müşterilerimizin aplikeli ve aplikesiz her türlü nakış ihtiyaçları kaliteli, temiz ve en kısa zamanda karşılanmaktadır.

 

Desen Panç Programı

İmalat öncesinde vazgeçilmez bir unsur olan numune aşamasında gerekli desenler ve bunlar üzerinde istenen değişiklik ve düzeltmeler; bünyemizde bulunan desen panç programları ile en kısa sürede yapılmaktadır.

 

Numune 

Hazırlanan desenlerin numune çalışmaları ; imalat öncesinde ,  numune makinalarımızda hızlı ve kaliteli bir şekilde işlenerek müşterilerin onayına sunulmaktadır.

 

Lazer Kesim

Aplikeli işlerde nakıştan sonra makasla yapılan kesimlerde sargı kenarında kalan kötü görüntüyü engellemek, daha hızlı ve daha kaliteli nakış için aplikeler lazer kesim makinası ile kesilmektedir.

 

Kalite Kontrol

Makinadan çıkan işler, kontrol edilip temizlenir , sakat olanlar ayrılır, gerekli durumlarda tamiri yapılır ve sayılarak müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim edilir.